Samsung

Verejná skupina active %s

Všetky novinky zo sveta zariadení kórejskej spoločnosti Samsung. Najnovšie smartfóny, tablety či napríklad televízory. Zapojiť sa môžete aj do fóra.

Group Admins
 • Profilová fotka užívateľa Milan
 • Profilová fotka užívateľa samsung
Group Mods
 • Profilová fotka užívateľa HelpDesk TechCOOL.sk

Samsung: Aktualizácie softwaru/Androidu

Táto téma obsahuje 2 odpovede, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  samsung pred 1 mesiacom, 3 týždňami.

 • Autor
  Príspevky
 • #100001752

  Milan
  Keymaster

  V tejto téme nájdete informácie o softwarových aktualizáciách na zariadeniach Samsungu (smartfóny, tablety, nositeľná elektronika) a tiež o aktualizáciách Androidu.

  Ak budete pridávať informácie o novej aktualizácia uveďte vždy ktorú verziu smartfónu/tabletu používate a tiež nezabudnite dopísať aj identifikáciu samotnej aktualizácie a verziu systému Android.

 • #100001753

  Milan
  Keymaster

  Samsung spustil aktualizáciu na Android 9.0 Pie pre smartfóny Galaxy S8 a Galaxy S8+. Nová verzia Androidu tak prichádza krátko po spustení aktualizácií na smartfóne Note 8.

  Samotná aktualizácia má veľkosť viac ako 1,6 GB (odporúčame teda sťahovať a inštalovať pri pripojení cez WiFi) a okrem novej verzie Androidu 9.0 Pie prináša aj nové rozhranie One UI na dva roky staré zariadenia. Okrem toho získate aj bezpečnostné aktualizácie k 1. februáru.

  Verzia pre S8: G950FXXU4DSBA
  Verzia pre S8+: G955FXXU4DSBA

  Samotná aktualizácia sa samozrejme distribuuje postupne a nie všetky zariadenia ju dostanú v rovnakom čase. Overiť dostupnosť aktualizácie si môžete overiť aj cez menu „Nastavenia“ a „Aktualizácia softvéru“.

 • #100002664

  samsung
  Účastník (Participant)

  Samsung spustil aktualizáciu modelu Note 7 FE, ktorý sa stal neslávne známym po tom čo ho musel kórejský výrobca stiahnuť dva krát z trhu pre vybuchujúcu batériu.
  Samsung Galaxy Note 7 FE tak dostáva najnovší Android 9.0 Pie. Veľkosť aktualizácie je 1,6 GB a okrem novej verzie systému Android dostane aj nové užívateľské prostredie One UI.
  Označenie aktualizácie: N935FXXU4CSC4
  Samotná aktualizácia sa samozrejme distribuuje postupne a nie všetky zariadenia ju dostanú v rovnakom čase. Overiť dostupnosť aktualizácie si môžete overiť aj cez menu „Nastavenia“ a „Aktualizácia softvéru“.

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.