Nokia

Verejná skupina active %s

Všetky novinky zo sveta zariadení spoločnosti HMD (Nokia). Zapojiť sa môžete aj do fóra.

Group Admins
 • Profilová fotka užívateľa Milan
 • Profilová fotka užívateľa nokia
Group Mods
 • Profilová fotka užívateľa HelpDesk TechCOOL.sk

Nokia 9 PureView

Označené ako: , , ,

Táto téma obsahuje 2 odpovede, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Milan pred 1 mesiacom, 4 týždňami.

 • Autor
  Príspevky
 • #100001221

  Milan
  Keymaster

  Dlho očakávaný model Nokia 9 PureView sa zrejme konečne ukáže svetu. Spoločnosť HMD stojaca za značkou Nokia potvrdila termín konania tlačovej konferencie na MWC.

  HMD nový top model predstaví už 24. februára na MWC v Barcelone.

 • #100001313

  Ján
  Moderátor

  Uvedenie Nokie 9 PureView sa nezadržateľne blíži. Spoločnosť HMD by mala nový top model s piatimi šošovkami predstaviť na tohtoročnom februárovom veľtrhu MWC v Barcelone.

  Na stránke čínskeho certifikačného úradu sa objavili bližšie informácie o novom smartfóne. Súčasťou balenia by mala byť 18 W nabíjačka. To dáva zmyseľ keďže kapacita batérie by sa mala zastaviť až na hodnote 4150 mAh. Rýchle nabíjanie tak bude potrebné.

  Vďaka väčšej kapacite batérie by mala Nokia 9 PureView vydržať dlhšie na jedno nabitie. Teoreticky by ste sa tak s novou Nokiou 9 PureView vedeli dostať na výdrž aj dva či tri dni.

 • #100001993

  Milan
  Keymaster

  Vývoj Nokie 9 PureView zrejme trval zrejme až príliš dlho. S cenou 699 eur sa jej môže stať, že skončí na prepadlisku dejín. Dôvodom je najmä starší hardware a samotný dizajn.

  Môže si však nájsť svojich fanúšikov. Osloviť môže najmä tých, ktorý nepotrebujú mať v displeji rôzne výrezy a nepotrpia si ani na nekonečných displejoch. Vzhľadovo však ide o tuctový smartfón. Prekvapením je len päť šošoviek fotoaparátu na zadnej strane.

  Predstavenie: Nokie 9 PureView [Predstavenie]

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.