Prispejte a podporte nás

Podporte nás a prispejte na chod redakcie techCOOL.sk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli prispieť na chod redakcie techCOOL.sk.

Naším cieľom je vás čo najskôr informovať o všetkých novinkách z oblasti tech a IT. Väčšina portálov žije z reklamy a reklamu nájdete aj u nás. Naším cieľom však je, aby vás reklama nerušili pri čítaní článkov.

Aby sme mohli minimalizovať množstvo reklamy a nechali ho stále na minime môžete sa aj vy podieľať na tvorbe techCOOL.sk. Napísať môžete napríklad vlastný článok a prispieť môžete samozrejme aj do fóra. Zapojiť sa samozrejme môžete aj do skupín a pomáhať tak tvoriť obsah portálu techCOOL.sk.

Ak sa chcete podieľať aj inak môžete – môžete nám poslať dobrovoľný príspevok. Z neho budeme financovať chod portálu techCOOL.sk.

Na čo váš príspevok môžeme použiť?

Podporte nás…
  • Na zaplatenie služieb súvisiacich s chodom portálom techCOOL.sk (webhosting, doména…)
  • Na zaplatenie doplnkových služieb, ktoré využívame napríklad na registrovanie nových členov, pridávanie komentárov a ďalšie služby súvisiace s portálom techCOOL.sk
  • Na výhry v súťaži pre členov portálu techCOOL.sk
  • Na vývoj nových funkcií a služieb portálu techCOOL.sk

Na čo váš príspevok nikdy nepoužijeme?

  • Na odmeny pre členov redakcie pravidelné aj mimoriadne
  • Na zaplatenie reklamy a inzercie na iných portáloch a službách
  • Na čokoľvek čo priamo nijako nesúvisí s portálom techCOOL.sk

Ako sa dozviem na čo ste použili môj príspevok?

Každý prijatý príspevok nájdete na tejto stránke spolu s identifikáciou darcu (ak so nerozhodol ostať v anonymite). Rovnako tu nájdete faktúry na čo všetko sme vaše príspevky použili. Kedykoľvek si tak môžete skontrolovať, že držíme slovo a príspevky používame len na zaplatenie chodu portálu techCOOL.sk a jeho rozvoj.

Okrem toho tu nájdete aj kompletný prehľad všetkých uhradených výdavkov. Ďakujeme, že ste sa rozhodli prispieť. Veríme, že vás nikdy nesklameme.

Pohyby (prijaté príspevky a zaplatené faktúry)

DátumPohybSumaZostatok

Máte otázky?

Ak máte akékoľvek otázky môžete nás samozrejme kedykoľvek kontaktovať. Môžete nám napísať mail a nájdete nás aj na sociálnych sieťach Facebook, Twitter, InstagramPinterest. Sme tu pre vás aj v skupine „Pomoc a podpora“.

Ak ste pri príspevky využili možnosť pravidelného mesačného príspevku môžete tento príspevok spravovať priamo vo vašom PayPal účte.

Ak ste sa rozhodli prispieť:

  • Nedisponujeme vašimi osobnými údajmi ani údajmi o platobnej karte. Tieto údaje poskytujete priamo PayPalu a ten ich ďalej spracúva a uchováva v zmysle vlastných podmienok.
  • Ak ste sa rozhodli pre pravidelný príspevok, môžete ho samozrejme kedykoľvek zrušiť priamo vo vašom PayPal účte.
  • Výška príspevku je len na vás. Nijako vás neobmedzujeme ani vám nebudeme prikazovať minimálnu výšku príspevku.

Ďakujeme všetkým, ktorý sa rozhodli prispieť jednorazovo alebo pravidelne. Vážime si vašu pomoc a podporu a veríme, že ju nesklameme.