O nás

Všetky informácie o redakcii portálu techCOOL.sk.

Vitajte na stránke redakcie portálu techCOOL.sk. Portál techCOOL.sk sa venujeme témam zo sveta tech & IT. Denne pre vás pripravujeme najnovšie informácie zo sveta hardwaru aj softwaru.

Okrem čítania článkov si však môžete u nás vytvoriť aj svoje techID a prispievať na fórum, napísať vlastný článok alebo recenziu smartfónov a tabletov.

Pravidelne tiež sledujeme tie najlepšie videá, ktoré nájdete na tvcool.sk a sledujeme aj dianie v biznise a technológiách na bizcool.sk.

V prípade ak máte akékoľvek otázky môžete nás kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo cez náš Facebook, Instagram alebo Twitter.

Členovia tímu techCOOL.sk

O nás
Milan Šedivý
šéfredaktor

Svet technológií sa neuveriteľne rýchlo vyvíja. Pred 15 rokmi sme sa tešili s malých displejov a miniatúrnych rozmerov. Dnes sa tešíme z veľkých displejov a super výkonných smartfónov.

Technológiám a témam zo sveta IT sa venujem už niekoľko rokov. Svet sa rýchlo mení a neustále sa darí vývojárom posunúť svet technológií dopredu.

Reklama a inzercia

Pokiaľ by ste mali záujem o inzerciu a reklamu na techCOOL.sk môžete nás kontaktovať prostredníctvom formulára. V rámci inzercie a reklamy neumožňujeme zobrazovanie takej reklamy, ktoré výrazne prekrýva obsah, obmedzuje čitateľnosť obsahu alebo je dátovo výrazne náročná.

Pre nás je najdôležitejšia používateľská skúsenosť a rozumné rozmiestnenie reklamy tak aby neobmedzovalo čitateľnosť. Riadime sa hlavne heslom rozumného množstva reklamy na jednej stránke. Maximálne umožňujeme zobraziť tri reklamné plochy na jednej stránke.

Aktuálne na zobrazovanie reklamy a inzercie využívame primárne automatizované systémy pre zobrazovanie reklamy a inzercie. Viac sa dozviete aj v našich Zásadách ochrany osobných údajov.

Ako nás môžete kontaktovať?

Máte akékoľvek otázky alebo námety či pripomienky? Kedykoľvek nás môžete kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo napríklad prostredníctvom sociálnych sietí.