Čo všetko dokáže váš účet techID

Domov Diskusné Fóra O tomto fóre, pomoc a podpora Pomoc a podpora Čo všetko dokáže váš účet techID

Označené ako: , ,

Táto téma obsahuje 1 odpoveď, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Milan pred 2 mesiacmi, 2 týždňami.

 • Autor
  Príspevky
 • #100002300

  Milan
  Keymaster

  Ak ste sa už zaregistrovali a vytvorili svoj účet techID máte možnosť si ho nastaviť podľa svojich potrieb.

  Základné údaje vypĺňate už pri vytvorení účtu no väčšinu vecí môžete a zároveň nemusíte vyplniť. Do svojho profilu môžete pridať napríklad obľúbeného výrobcu hardwaru či napríklad, ktorý operačný systém používate.

  Pri týchto údajov je len na vás či budú verejné alebo budú pre všetkých skryté.

 • #100002302

  Milan
  Keymaster

  Ako nastaviť viditeľnosť profilu?

  Všetky polia vášho profilu môžete prispôsobovať po stránke viditeľnosti. Môžete tak nastaviť či majú byť jednotlivé polia viditeľné alebo nie.

  Hneď po registrácii je viditeľné len pole „prezývka“. Toto polo ostáva viditeľné vždy a nie je možné zmeniť jeho viditeľnosť pre ostatných.

  Všetky ostatné polia sú nastavené ako viditeľné „Iba ja“.

  Aké sú možnosti nastavenia viditeľnosti:
  Každý – ak nastavíte viditeľnosť ktoréhokoľvek poľa profilu na „Každý“ bude tento údaj viditeľný pre všetkých a to bez ohľadu na to či je alebo nie je registrovaným členom. Nezabudnite, že ak ste mali ktorékoľvek pole nastavené na túto hodnotu a neskôr ju akýmkoľvek spôsobom obmedzíte bude chvíľu trvať kým napríklad vyhľadávače ako Google zmenu zaregistrujú.
  Všetci členovia – ak ktorékoľvek pole profilu nastavíte na túto hodnotu uvidia ho všetci členovia s vytvoreným účtom techID. Ak použijete toto nastavenie nebudú jednotlivé polia profilu viditeľné napríklad pre vyhľadávače a neregistrovaných členov.
  Moji priatelia – ak chcete výraznejšie obmedziť dostupnosť údajov môžete jednotlivé polia nastaviť ako viditeľné len pre vašich priateľov. Ostatní registrovaní členovia alebo neregistrovaní návštevníci tieto údaje potom neuvidia.
  Iba ja – takto sú nastavené všetky polia priamo od nás. Znamená to, že okrem vás tieto údaje nikto iný neuvidí.

  Zmena nastavenia viditeľnosti?
  Viditeľnosť jednotlivých polí môžete nastaviť dvomi spôsobmi. Ak ktorékoľvek pole dodatočne vypĺňate alebo meníte máte vždy možnosť upraviť viditeľnosť jednotlivých polí. Nevyplnené polia sú v tomto prípade automaticky skryté.

  Viditeľnosť však môžete nastaviť aj rýchlejšie pre všetky polia profilu – stačí ísť do svojho „Profilu“, potom do „Nastavení“ a nakoniec do „Zobrazenie profilu“. Tu viete nastaviť zobrazenie všetkých polí profilu naraz.

  Ako nastaviť zobrazenie vášho profilu

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.