More

  Apple TV+ už funguje. Môžete ho mať aj bezplatne

  Apple dnes oficiálne odštartoval prevádzku streamovacej služby TV+. Spustenie prebehlo v tichosti a Apple k spusteniu nepripravil žiadne prekvapenie.

  Obsahu v službe je však zatiaľ na rozdiel od konkurencie ako je HBO Go a Netflixu, veľmi málo. Apple na začiatok štartuje len s vlastnými seriálmi. Tých je však zatiaľ iba osem. Postupne však budú pribúdať ďalšie.

  Aktuálne dostupné seriály v službe Apple TV+: The Morning Show, See, Dickinson, For All Mankind, Helpsters, Snoopy in Space, Ghostwriter, The Elephant Queen.

  Dá sa aj bezplatne

  Apple na začiatok spustil rodinné predplatné za 4,99 eur. Vďaka tomu, že ide o rodinné predplatné môžete sledovať seriály so služby Apple TV+ spolu s členmi rodiny.

  Apple TV+ je dostupné pre zariadenia s iOS aj macOS. V prípade mobilných zariadení aj počítačov je služba dostupná cez aplikáciu TV+. Okrem toho je dostupná aj webová verzia služby a neskôr príde aj do vybraných televízorov.

  Na začiatok však Apple ponúka aj špeciálne predplatné na jeden rok bez platenia mesačných poplatkov. Stačí ak si kúpite niektoré zo zariadení z dielne Apple.

  Aj skorej

  Nám však dnes po spustení aplikácia TV+ ponúkla automaticky bezplatný prístup k službe aj napriek tomu, že sme nové zariadenie kupovali ešte v septembri.

  Apple tak možno službu bezplatne sprístupní bezplatne aj tým majiteľom nových zariadení, ktorí si ich kupovali v tomto roku po predstavení služby.

  Bude pribúdať

  Obsah do nej služby TV+ bude pribúdať postupne. Na začiatok máte k dispozícii hneď niekoľko epizód seriálov, ktoré sa v službe nachádzajú.

  Podobne ako napríklad v prípade konkurenčnej služby HBO Go budú nové epizódy pribúdať v týždňových intervaloch. Apple tak nepridá celú sériu ako je napríklad v prípade Netflixu.

  Neskôr pribudne aj ďalší obsah a vlastná tvorba. V Apple TV+ má byť totiž dostupný obsah aj z konkurenčných platforiem HBO Go a Netflixu.

  Posledné novinky

  Huawei môže predávať MateBooky s Windows

  Čínska spoločnosť Huawei si môže čiastočne vydýchnuť. Môže opäť začať využívať operačný systém Windows vo svojich zariadeniach. Po tom čo americký prezident Donald Trump zaradil...

  Apple budúci rok zrejme predstaví hneď trojicu iPhonov. Zmenšia sa aj narastú

  Hneď na trojicu nových iPhonov sa zrejme môžu tešiť fanúšikovia Apple. Nasvedčujú tomu objednávky displejov. Poteší aj menší iPhone. Apple už plánuje objednávky komponentov na...

  Testovacia jazda novej Tesly CyberTruck

  Tesla iba nedávno predstavila nový elektromobil – CyberTruck. Pre niekoho nádherné auto pre niekoho vrchol nevkusu. Nová Tesla CyberTruck sa stala takmer okamžite po predstavení...

  Motorola Razr 2019: zrodila sa ďalšia legenda?

  Legendárna Motorola Razr sa vracia späť. Po dlhej dobe to môže biť skutočne prvý úspešný smartfón od Motoroly. Novinka prináša ešte stále netradičnú konštrukciu, ktorú...

  Nová Tesla Cybertruck mnohých odradí

  Nová Tesla rozhodne nezapadá do portfólia americkej automobilky. Vzhľadovo pripomína skôr obrnené vozidlo alebo tank. Pre mnohých to zrejme nebude auto ich snov. Muskovi sa...

  Podobné články

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Napíš svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu

  Dostávaj novinky do mailu a buď v obraze

  Inzercia Booking.com