More

  Samsung Galaxy Fold: tvrdé zaobchádzanie nemá rad [video]

  Keď Samsung na začiatku roka predstavil prvý skladací smartfón Galaxy Fold vyzeralo to celkom nádejne. Nová generácia smartfónov by tak mohla mať skutočne rozmerné displeje. Lenže ešte pred samotným štartom predaja prišlo povestné „ale“.

  Odporúčame: Samsung Galaxy Fold sa dnes začal predávať

  Testerom sa podarilo pomerne ľahko zlikvidovať displej a mnohým sa podarilo poškodiť aj samotný kĺb. A tak Samsung urobil nečakaný krok a uvedenie na trh posunul. Najprv to vyzeralo, že Fold sa oneskorí len o pár týždňov. Nakoniec z toho bolo niekoľko mesiacov.

  Jemne a ešte jemnejšie

  Po mesiacoch odkladov sa nový Fold začal predávať a mnoho z nás bolo zvedavých ako to dopadne s odolnosťou tohto smartfónu. Hlavne problematický vnútorný displej, ktorý vývojárom v Samsungu spôsobil nejednu vrásku.

  Vo videu sa môžete pozrieť na to ako je na tom nový Samsung Galaxy Fold s odolnosťou. A aby sme vás nenapínali dlho – je na tom mizerne.

  Viac o problémoch skladacieho Samsungu Galaxy Fold:

  Vnútorný displej neznesie tvrdšie zaobchádzanie a poškodiť ho dokážete aj nechtom. Takže napríklad na nosenie vo vačku nohavíc by ste mali rovno zabudnúť – prach a nečistoty ho stále dokážu stopercentne vyradiť z činnosti.

  Slepá vetva?

  Uvidíme ako sa skladaciemu Samsungu Galaxy Fold bude dariť no vzhľadom na cenu sa nedá čakať masové rozšírenie. Navyše pokiaľ bude trpieť neduhmi tak sa môže z trhu vytratiť rýchlejšie ako sa naň dostal.

  Výrobcovia to už pri smartfónoch skúšali s kadečím. Pamätáte si na 3D displeje? Na trhu už nenájdete jediný model, ktorý by 3D podporoval. U zákazníkov totiž takéto smartfóny nemali úspech.

  Podobne to môže dopadnúť aj so skladacími displejmi. Aj Samsung Galaxy Fold je totiž stále dôkazom toho, že výrobcovia nedokážu vyrobiť fungujúci smartfón tak aby ste ho mohli používať ako ste zvyknutí.

  Skladacie smartfóny tak možno ostanú iba v sci-fi. Minimálne pokiaľ sa niektorému z výrobcov nepodarí vyrobiť dostatočne odolný ohybný displej alebo kým sa nenájde iné riešenie ako zväčšiť už aj tak veľké uhlopriečky.

  Posledné novinky

  Huawei môže predávať MateBooky s Windows

  Čínska spoločnosť Huawei si môže čiastočne vydýchnuť. Môže opäť začať využívať operačný systém Windows vo svojich zariadeniach. Po tom čo americký prezident Donald Trump zaradil...

  Apple budúci rok zrejme predstaví hneď trojicu iPhonov. Zmenšia sa aj narastú

  Hneď na trojicu nových iPhonov sa zrejme môžu tešiť fanúšikovia Apple. Nasvedčujú tomu objednávky displejov. Poteší aj menší iPhone. Apple už plánuje objednávky komponentov na...

  Testovacia jazda novej Tesly CyberTruck

  Tesla iba nedávno predstavila nový elektromobil – CyberTruck. Pre niekoho nádherné auto pre niekoho vrchol nevkusu. Nová Tesla CyberTruck sa stala takmer okamžite po predstavení...

  Motorola Razr 2019: zrodila sa ďalšia legenda?

  Legendárna Motorola Razr sa vracia späť. Po dlhej dobe to môže biť skutočne prvý úspešný smartfón od Motoroly. Novinka prináša ešte stále netradičnú konštrukciu, ktorú...

  Nová Tesla Cybertruck mnohých odradí

  Nová Tesla rozhodne nezapadá do portfólia americkej automobilky. Vzhľadovo pripomína skôr obrnené vozidlo alebo tank. Pre mnohých to zrejme nebude auto ich snov. Muskovi sa...

  Podobné články

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Napíš svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu

  Dostávaj novinky do mailu a buď v obraze

  Inzercia Booking.com