Do aplikácie Facebook sa vráti Chat. Nebude to Messenger

Facebook zrejme testuje návrat funkcie na posielanie správ priamo cez aplikáciu Facebook. Nebude to však Messenger.

Facebook testuje návrat funkcie na posielanie správ priamo do aplikácie Facebook. Aj naďalej však bude zrejme podporovať aj aplikáciu Messenger.

Pôvodne bolo možné priamo z aplikácie Facebook posielať správy. Samostatná aplikácia Messengeru sa objavila v roku 2011 a tri roky neskôr zmizla funkcia posielania správ cez aplikáciu Facebook úplne. Ak ste chceli poslať správu museli ste si nainštalovať samostatnú aplikáciu Messenger.

Do aplikácie Facebook sa vráti Chat. Nebude to však plnohodnotný Messenger.

Teraz to však vyzerá, že sa posielanie správ opäť do aplikácie Facebook vráti. Nepôjde však o Messenger. Facebook v aplikácii integruje správy nie len z Messengera, ale aj z aplikácie Instagram a WhatsApp.

V aplikácii Facebook pribudne posielanie správ cez časť Chat. Tu sa zrejme budú zobrazovať správy zo všetkých komunikačných platforiem spadajúcich cez Facebook.

Messenger je dnes možné využívať aj bez účtu na Facebooku a je tak pravdepodobné, že Facebook aplikáciu nezruší. Prišiel by totiž o tých užívateľov, ktorí nemajú účet na Facebooku a využívajú len Messenger.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
10

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.