Disney spustí streamovaciu službu Plus v novembri

Spoločnosť Walt Disney spustí už v novembri vlastnú streamovaciu službu a ponúkne stovky filmov a tisíce epizód seriálov.

Ďalší konkurent pre Netflix a HBO Go je na obzore. Spoločnosť Walt Disney potvrdila dátum spustenia stramovacej služby Disney+. Tá hneď v úvode ponúkne zaujímavé filmy a seriály.

Služba odštartuje v USA už 12. novembra. Na začiatku budúceho roka sa potom Disney+ dostane aj do Európy. Cena služby Disney+ pritom bude len 6,99 USD mesačne. Podobná cena zrejme bude aj v Európe.

Streamovaciu službu spustí Disney už 12. novembra.

Služba Disney+ odštartuje prvými 10 filmami a 25 seriálmi. Chýbať však nebudú ani desiatky dokumentov stanice National Geographics. V budúcom roku má potom pribudnúť ďalších viac ako 500 filmov a viac ako 7500 epizód seriálov.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.