Vitajte na novom techCOOL.sk

Život o zmenách a jednou zmenou si za posledný týždeň prešiel aj portál techCOOL.sk. Kompletne sme prepracovali vzhľad a hlavne sme ho zjednodušili.

Celý minulý týždeň sme v redakcii usilovne pracovali na zmene vzhľadu techCOOL.sk a konečne môžeme povedať – zmena je úspešne za nami. Vynovená je nie len domovská stránka, ale aj jednotlivé sekcie a tiež napríklad fórum.

V jednoduchosti je krása

Asi najväčšou zmenou si prešla domovská stránka, ktorú sme výrazne zjednodušili. Ubudli zbytočnosti a priestor dostali hlavne články. V hornej časti nájdete vždy päť tých najdôležitejších článkov.

Nová domovská stránka je prehľadnejšia a jednoduchšia.

Nová domovská stránka je prehľadnejšia a jednoduchšia.

Pod nimi nasledujú články od najnovších po najstarších, ktoré na malý moment prerušia videá. Zmizli tak rôzne samostatné sekcie a miesto dostalo ozaj to najdôležitejšie – články.

Vynovené fórum

Zmien sa dočkalo aj fórum. Aj naďalej je fórum súčasťou portálu techCOOL.sk vďaka čomu si nemusíte vytvárať dve registrácie.

Vynovené aj fórum.

S jednou registráciou dokážete využívať napríklad písanie vlastných článkov a prispievanie na fórum. Váš účet techID toho však dokáže oveľa viac.

Nové diskusie

Zmenou však prešli aj samotné diskusie k článkom. Rozhodli sme sa prejsť na diskusný systém Disqus čo vám umožní na diskutovanie využívať aj existujúce účty napríklad na Facebooku či sociálnej sieti Twitter.

Aj naďalej však môžete pridať komentáre aj bez akýchkoľvek registrácii. Stačí vám k tomu váš mail a prezývka.

Vynovené sú však diskusie k recenziám a k predstaveniam zariadení. Tu môžete priamo spolu s komentárom aj zariadenie ohodnotiť.

Všetky predstavené smartfóny a tablety nájdete na jednom mieste.

Pribudla aj samotná sekcia, ktorá sa venuje priamo zariadeniam. Nájdete v nej informácie k zariadeniam, ktoré boli predstavené a tiež recenzie.

Hodnotiaci systém

V rámci prebudovania pribudla ešte jedna novinka hodnotiaci systém. Za každú aktivitu tak dostávate body, ktoré potom vidíte vo svojom profile.

Vo svojom profile vidíte aj hodnosť, ktorú získavate podľa počtu bodov. Čim aktívnejší ste, tým vyššiu hodnosť môžete získať.

Mnohé ďalšie

S vynovený vzhľadom prišlo aj zopár ďalším malým zmenám. Všetko ostatné a to podstatné však ostáva. Stále u nás nájdete skupiny v ktorých môžete diskutovať a tiež fórum.

Stále máte rovnako možnosť napísať vlastný článok alebo recenziu zariadenia. Stále vám umožňuje pridanie komentárov bez vytvárania účtu.

Veríme, že sa vám nová a jednoduchšia podoba techCOOL.sk bude páčiť. Vieme, že zmeny nie sú jednoduché. Nový vzhľad vám však prináša hlavne jednoduchšie čítanie článkov. A práve články sú pre nás tým najdôležitejším. Tak príjemné čítanie.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
10

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.