Samsung Galaxy Fold: zlom displeja bude zrejme výraznejší

Keď Samsung pred pár týždňami predstavil nový Galaxy Fold tak neukázal skutočné zariadenie príliš detailne. Dôvodom môže byť práve samotný zlom displeja.

Samsung prakticky zatiaľ nikomu nedovolil zoznámiť sa s reálnym Foldom. Zatiaľ Samsung zverejnil len produktové videá a nič viac.

Dôvodom môže byť, že samotný Fold nie je tak dokonalý ako sa snažila kórejská jednotka prezentovať. Na nedávno zverejnenom videu je totiž vidieť prototyp smartfónu a hlavne výrazne viditeľný zlom displeja v mieste ohybu.

Môže to byť práve tým, že ide o prototyp a nie finálnu verziu Foldu. Avšak môže to byť práve aj u finálne verzie. Čo by znamenalo, že nový Galaxy Fold nie je ešte dokonalým zariadením. Vzhľadom na cenu by to potom pre Samsung mohol byť poriadny problém.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.