Optický internet od Orangeu už aj v Handlovej

Už aj obyvatelia Handlovej môžu naplno využívať všetky prednosti super rýchleho internetu a digitálnej televízie s prémiovým obsahom a celou škálou užitočných funkcií, vďaka ktorým vy rozhodujete o tom, čo a kedy si pozriete.

Optika prináša úplne nové možnosti. Nekompromisná rýchlosť, stabilita a prakticky neobmedzená kapacita sú jej najväčšími tromfami. Aktuálne ponúka to najlepšie, čo môžete vo vašej domácnosti mať. Komfortne, jednoducho a bez veľkých zásahov do interiéru. Samotné používanie televízie či internetu na optike sa navonok prakticky nelíši od iných technológií. O jej zapojenie sa  postarajú odborníci, s ktorými sa dohodnete aj na tom, kade potiahnuť kábel tak, aby zostal čo najviac „neviditeľný“.

Príjemným bonusom je aj viacero výhod pre nových zákazníkov. Pevný optický internet teraz dostanete na prvé tri mesiace bez mesačných poplatkov a vybrať si môžete aj jednu z dvoch ďalších výhod – zvýšenie rýchlosti internetu alebo dva tematické balíky k televízii na rok bez poplatkov. Navyše, získať môžete aj balíky Orange Šport a HBO na prvé tri mesiace ako darček. Pre každého zákazníka so službou Orange TV a akýmkoľvek HBO balíkom je automaticky bezplatne prístupná tiež filmová knižnica HBO OD. Tá ponúka viac než 1000 hodín tých najlepších filmových i seriálových titulov z celého sveta.

Prémiový obsah aj užitočné funkcie

Vďaka vylepšenej Orange TV máte televíziu plnú prémiového obsahu s prístupom k exkluzívnym zápasom najprestížnejšej Ligy majstrov, atraktívnej filmovej a seriálovej ponuke či množstvu obľúbených detských programov. Skutočný zážitok zo sledovania televízie však neprináša len bohatý program. Televízia na optike sa plne prispôsobí vášmu životnému štýlu.

S užitočnými funkciami vy rozhodujete o tom, čo a kedy si pozriete. Ak nestihnete váš obľúbený program alebo sa neviete rozhodnúť, ktorú stanicu chcete sledovať, s Orangeom máte možnosť využiť až 31-dňový TV archív. Oneskorenci pred televíznou obrazovkou zasa určite ocenia možnosť zastaviť a pretočiť si aktuálny program a filmových nadšencov poteší možnosť požičať si film bez toho, aby opustili pohodlie domova. Vďaka množstvu titulov z domácej aj svetovej kinematografie si tak zo svojej obývačky kedykoľvek môžete urobiť vlastné kino. A to všetko si vychutnáte v špičkovej kvalite, ostrom obraze a živých farbách.

Surfovanie bez obmedzení pre celú rodinu

Vďaka optickému vláknu k vám môžu informácie prúdiť rýchlosťou svetla.  V praxi to znamená bleskové načítavanie webových stránok, film v HD kvalite stiahnutý do minúty  a obľúbený hudobný album dokonca za pár sekúnd. Na pomalé sťahovanie či časté výpadky spojenia môžete zabudnúť. A to aj vtedy, ak internet používa naraz celá vaša rodina. Či už sa pripojíte cez kábel alebo bezdrôtovú Wi-Fi, super rýchly internet vám bude spoľahlivo fungovať na počítači, v tablete či mobile.

Pre dosiahnutie ešte vyššej rýchlosti môžete využiť aj doplnkovú službu Zrýchlenie na 1 Gbit/s s teoretickou rýchlosťou sťahovania dát až do 1 Gbit/s a uploadom do 150 Mbit/s. Dokúpiť si ju môžete už od 5 € mesačne, závisí od programu internetu, ktorý si aktivujete. K programu Home Premium Fiber je mesačný poplatok 5 €, k programu Home Optimal Fiber 10 € a k Home Basic Fiber 15 €.

Vyberte si tú najlepšiu možnosť pre vašu domácnosť

Vďaka trom cenovým úrovniam internetu či televízie a ich rôznym kombináciám si v Orangei ten správny balík vyberie každý. Internet či televíziu si môžete zakúpiť samostatne alebo si ich skombinovať za zvýhodnenú cenu presne podľa vašej chuti.

Optický internet

Používateľský program Rýchlosť Mesačný poplatok
Home Basic Fiber 30/5 Mbit/s 10 €
Home Optimal Fiber 300/30 Mbit/s 15 €
Home Premium Fiber 500/50 Mbit/s 20 €

*informácie uvedené v tabuľke platia pri 24-mesačnej viazanosti

Digitálna televízia

Používateľský program Počet TV staníc Mesačný poplatok
Home Basic TV 39 staníc 10 €
Home Optimal TV 84 staníc 12 €
Home Premium TV 101 staníc 17 €

*informácie uvedené v tabuľke platia pri 24-mesačnej viazanosti

Balík optického internetu a televízie získa zákazník za výhodnejší mesačný poplatok už od 15 eur.

Pevný optický internet
Home Basic Fiber Home Optimal Fiber Home Premium Fiber
TV Home Basic TV 15 € 17 € 20 €
Home Optimal TV 18 € 20 € 23 €
Home Premium TV 25 € 27 € 30 €

 

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.