HTC 5G Hub dokáže nahradiť WiFi router

Pripojenie cez 5G bude rýchle a dokáže plnohodnotne nahradiť aj klasické káblové pripojenie. Na MWC jedno zaujímavé 5G zariadenie predstavilo aj HTC.

Taiwanské HTC na veľtrhu Mobile World Congresse v Barcelone síce nepredstavilo žiadnu novú vlajkovú loď, predstavilo však veľmi zaujímavé zariadenie s podporou 5G sietí.

HTC 5G Hub je vlastne akýmsi WiFi routerom pre pripojenie zariadení. Namiesto klasického káblového pripojenia sa však 5G Hub pripíja cez 5G sieť ako už napovedá aj samotný názov.

HTC na 5G Hube rozhodne nešetrilo a poháňa ho najnovší procesor Qualcomm Snapdragon 855. Naraz môžete pripojiť až 20 ďalších zariadení, ktoré dokážu využívať rýchle 5G pripojenie.

Ovládanie funguje cez 5 palcový dotykový displej a zariadenie podporuje nie len pripojenie ďalších zariadení. Do budúcna sa počíta napríklad s využitím virtuálnej reality.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.