Donald Trump premenoval šéfa Apple. Svet sa baví na Timovi Apple

Americký prezident Donald Trump zasa raz pobavil svet keď si z hanby urobil kabát. Premenoval totiž šéfa Apple Tima Cooka.

Tim Cook je šéfom Apple nejaký ten piatok a jeho meno nie je neznáme ani pre ľudí, ktorý sa práve v technologickom biznise často nepohybujú. No zrejme jeho meno nie je až také známe keďže ho nepozná ani americký prezident Donald Trump.

Trump počas spoločnej tlačovej konferencie s Timom Cookom urobil poriadne faux pas. Cooka totiž premenoval na Tima Apple. Je tak trocha smutné, že si americký prezident nevie zapamätať veľmi jednoduché meno a navyše meno šéfa jednej z najväčších technologických spoločností na svete.

Tim Apple

CEO Apple však na omyl prezidenta nijako nereagoval. Až neskôr sa pre vtipnú reakciu nakoniec rozhodol. Na sociálnej sieti Twitter si totiž zmenil meno práve na Tim Apple. Po novom sa tak na Twitteri už budete stretávať s Timom Apple.

Smutné je, že Tim Cook mal počas tlačovej konferencie na stole pred sebou aj vizitku s menom. Otázne je, či by ju vôbec Trump dokázal prečítať.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
10

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.