Avengers: Endgame [Oficiálny Trailer]

Ešte mesiac a pol si musíme počkať kým sa v kinách objaví posledné pokračovanie Avengers. Marvel však zverejnil nový trailer, ktorý napovie ktorí hrdinovia sa v vo filme objavia.

Avengers: Endgame je jedným z najočakávanejších filmov tohto roka a v kinách po celom svete sa objaví už 26. apríla. Marvel v ňom zakončí niekoľko rokov trvajúce putovanie hrdinov z komixového sveta Marvelu.


Odporúčame:


V poslednom videu síce Marvel neodhalil úplne presne ako sa vysporiada so zmiznutím polovice hrdinov avšak ukázal minimálne tých, ktorí budú práve vo filme Endgame tými hlavnými.

Avengers: Endgame sa v kinách objaví od 26. apríla a dúfajme, že Marvel ešte pred uvedením v kinách nejaké to video ukáže.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
30

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.