Windows XP 2018 Edition

Bol to najrozšírenejší operačný systém na svete a používali ho stovky miliónov ľudí. Zaspomínajme si na systém Windows XP. Ako by mohol vyzerať v roku 2018?

Keď prišla Vista odštartovala koniec jedného najrozšírenejších operačných systémov na svete – Windowsu XP. Vista a neskôr Windows 8 spolu s Windows 8.1 sa zasa na druhú stranu stali jednými z najnevidenejších systémov na svete.

Sledujte skupiny: Microsoft | Windows | Office

Microsoftu išla karta s Windows striedavo – úspech Windowsu XP vystriedalo vytriezvenie pri Viste. Potom prišli úspešné Sedmičky, ktoré vystriedal brak v podobe Windows 8 a 8.1.

Microsoft sa tak rozhodol, že bude lepšie už radšej neriskovať a tak s nami bude Windows 10 až do… Veď uvidíme ako to samotný Microsoft s Windows 10 vydrží.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.