Samsung 20. februára predstaví aj ohybný Galaxy F

Juhokórejská jednotka už o pár dní okrem nových vlajkových lodí predstaví aj prvý skutočne ohybný smartfón vo svojom portfóliu – Galaxy F.

Samsung už 20. februára predstaví nové vlajkové lode – Galaxy S10, S10+S10e. Okrem nich však Samsung na akcii Unpacked 19 predstaví zrejme aj prvý ohybný smartfón Galaxy F.

Samsung to nepriamo potvrdil videom, ktoré zverejnil na YouTube. Práve týmto videom láka na predstavenie nového ohybného smartfónu. Samozrejme nič bližšie sme sa nedozvedeli.

O ohybnom smartfóne Galaxy F však už nejakú tú dobu informácie kolujú a samotný Samsung nedávno zverejnil promo video k pripravovanej novinke.

Galaxy F môže ešte poriadne zamiešať kartami. Dá sa totiž očakávať, že v „zloženom“ stave pôjde o rozmermi menšie zariadenie. Po otvorení však môžete získať rozmerný displej s uhlopriečkou aj viac ako 7 palcov. Ten tak ľahko využijete napríklad na prácu, vybavovanie mailov a tiež surfovanie na internete.

Aj keď Samsung nový ohybný smartfón Galaxy F predstaví už o pár dní na pultoch obchodov sa zrejme neobjaví v rovnakom termíne ako Galaxy S10 či S10+. Je tiež možné, že model Galaxy F bude dostupný len v limitovanom množstve či iba na niektorých trhoch.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.