Predaj špeciálnej edície Galaxy S10+ začne až 15. marca

Už o pár dní predstaví v San Franciscu Samsung nové vlajkové lode – model Samsung Galaxy S10, S10+ a S10e. Nie všetky sa však začnú predávať v rovnaký deň.

Predaj novej vlajkovej lode „klasických rozmerov“ začne už 8. marca. Samsung bude na model Galaxy S10 prijímať predobjednávky do 7. marca a následne od 8. marca začne s predajom. V rovnakom termíne by sa na pultoch predajní mala objaviť aj lacnejšia verzia S10e.

To sa však nebude týkať lepšie vybaveného modeli S10+. Ten sa na pultoch predajní objaví až o sedem dní neskôr. Nepôjde však o klasickú verziu S10+, ale o špeciálnu limitovanú edíciu s najlepšou výbavou. Ak vám postačí klasická S10+ tak si ju budete môcť kúpiť už 8. marca.

Sledujte predstavenie Samsungu Galaxy S10/S10+/S10e

Podľa webu xda-developers.com bude špeciálna limitovaná edícia vybavená až 12 GB RAM pamäte a k tomu Samsung pribalí aj 1 TB vstavanej pamäte.  O nedostatok pamäte tak rozhodne núdza nebude. Núdza však nebude ani o vysokú cenu.

Špeciálny model Galaxy S10+ s 12 GB RAM a 1 TB internej pamäte sa totiž bude predávať za cenu približne 1500 eur čo rozhodne nie je málo. Je to však stále menej ako si pýta Apple za 512 GB model iPhonu XS Max.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.