Netflix povolil Slovákom české titulky

Streamovacia služba Netflix urobila konečne ústretový krok. Pre slovenských predplatiteľov povolila české titulky.

Na rozdiel napríklad od HBO Go ponúka streamovacia služba Netflix iba minimum titulov v slovenskom jazyku teda aspoň so slovenskými titulkami. Pomerne viac titulov je však dostupných s českými titulkami.

České titulky však nemali slovenský predplatitelia Netflixu povolené. Vystačiť si tak museli iba s originálnou jazykovou stopu a titulkami v Angličtine či napríklad Nemčine.

Viacerí používatelia Netflixu však hlásia, že už majú dostupné české titulky. Za sprístupnenie českých titulkov sa dokonca na internete zorganizovala aj petícia.

Či Netflix reagoval práve na petíciu alebo sa sám rozhodol sprístupniť české titulky slovenským používateľom nie je známe. V tomto prípade má jednoznačnú výhodu služba HBO Go. Tá je totiž celá lokalizovaná do češtiny a navyše aj väčšina filmov či seriálov je s českým dabingom alebo českými titulkami. Slovenčina však chýba aj v tomto prípade.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.