iPhone XI [Koncept]

Apple by mal tento rok predstaviť novú generáciu iPhonu a je pravdepodobné, že sa dočkáme výraznejších dizajnových zmien.

V poslednej generácii iPhonu XS a XS Max sa veľa dizajnových zmien oproti iPhonu X neudialo. Nový iPhone síce narástol no vzhľadovo Apple veľa neexperimentoval.

Apple sa držal zaužívaného pravidla, že väčšie zmeny robí najskôr o dve generácie. A tak sa dá očakávať, že tento rok v septembri sa dočkáme výraznejších dizajnových zmien.

Fanúšikovia však už teraz uvažujú nad tým akým smerom by sa mohol Apple uberať. Včera ste si mohli pozrieť fanúšikovský koncept systému iOS 13 a dnes sa môžete pozrieť na veľmi zaujímavý koncept iPhonu XI.

Koncept je to skutočne zaujímavý nakoľko ukazuje dávno zabudnutú eleganciu a hranaté tvary. Okrem toho sa vráti aj červená varianta iPhonu. Stále však ide iba o koncept. Apple nás môže prekvapiť a ani v tohtoročnej generácii nemusí urobiť zásadné dizajnové zmeny. Veľmi nepravdepodobný je tiež návrat Touch ID. Nový iPhone zrejme Apple tradične predstaví v septembri.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.