Huawei na MWC ukáže ohybný smartfón

Čínska spoločnosť Huawei na veľtrhu MWC v Barcelone zrejme ukáže nový ohybný smartfón. Potvrdzuje to pozvánka na tlačovú konferenciu.

Nie len juhokórejský Samsung predstaví tento rok ohybný alebo skladací smartfón. Na veľtrhu MWC v Barcelone ukáže svetu ohybný smartfón aj čínsky Huawei.

Ten to potvrdil na pozvánke na tlačovú konferenciu. Huawei nové zariadenia predstaví 24. februára o 14.00 hodine v Barcelone.

Ťahúňom bude zrejme práve úplne nová verzia skladacieho alebo ohybného smartfónu avšak dá sa očakávať, že Huawei na MWC ukáže viaceré novinky.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.