Čo všetko sa upieklo v kuchyni Apple?

Apple funguje už niekoľko desiatok rokov a za tú dobu sa v jeho kuchyni upiekli desiatky zariadení.

Apple dnes poznáme hlavne ako výrobcu smartfónov a tabletov. V jeho začiatkoch to však bola hlavne počítačová firma. A či už si to niekto chce alebo nechce pripustiť, tak Apple skutočne zmenil svet.

Veď práve vďaka Apple máme na počítačoch grafické prostredie a poznáme okná a to nie len tie konkurenčné.

Pozrite si v prehľadnej infografike čo všetko Apple vyrobil. Bolo toho skutočne veľmi veľa. V minulosti vyrábala napríklad aj tlačiarne či skenery. Dnes sa Apple zameriava na počítače a mobilné zariadenia.

Z Apple sa však stala jedna z najväčších technologických spoločností na svete. Aj Apple má však vo svojej histórii produkty na ktoré práve hrdý nie je.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.