Avengers Endgame: ako Marvel oživí superhrdinov?

Polovica je mŕtvych a čo ďalej? V poslednom pokračovaní Avengers: Infinity War sa podarilo Thanosovi zabiť polovicu superhrdinov.

Marvel sa so superhrdina v poslednom pokračovaní Avengers rozhodne nemaznal. Lusknutím prsta ich polovicu jednoducho vymazal zo sveta. Teda nie Marvel, vymazal ich Thanos.

Tento rok však Marvel uvedie posledný film Avengers s podtitulom Endgame. Áno čaká nás koniec hry. Ako sa však Marvel vysporiada práve s tým, že Thanos zlikvidoval polovicu superhrdinov?

Jedným riešením je pridať nových hrdinov – pribudne napríklad Captain Marvel. Na druhú stranu má však s niektorými ako napríklad so Spider-manom predsa len ešte nejaké plány.

Možností je viacero od využitia kameňa na ovládanie času alebo napríklad využitie Ant-mana. Ten uviazol v druhom diely v ríši kvant potom čo sa vyparili doktor Hank Pym a jeho dcéra. Možností na oživenie aspoň niektorých hrdinov je mnoho. Niektorých hrdinov sa však zrejme oživiť už nepodarí.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.