Sony Xperia Z1 Compact [Spomienkové video]

Je to už viac ako päť rokov čo Sony predstavilo zmenšenú vlajkovú loď, model Xperia XZ1 Compact. Sony dokázalo, že aj malý smartfón môže mať dobrú výbavu.

Boli to búrlivé časy kedy výrobcovia súperili o zákazníkov narastajúcimi displejmi a zohnať dobre vybavený model s menšími rozmermi veru nebolo ľahké.

Začiatkom januára 2014 však prišlo japonské Sony a svetu dokázalo, že aj malý smartfón môže mať skvelú výbavu.

Svetu sa ukázal model Xperia XZ1 Compact a začal akúsi novú éru. Mnoho majiteľov smartfónov totiž chcelo mať vlajkovú loď výrobcu avšak s kompaktnými rozmermi.

A to splnilo práve Sony – Xperia XZ1 Compact mala rovnakú výbavu ako jej väčšia sestra Xperia XZ1. Sony to celé napratalo iba kompaktného tela.

A čo hovoríte na smartfóny Sony teraz? Podľa môjho názoru sa Sony uberalo správnym smerom keď sa zameralo na osobitý dizajn a nekopírovalo ostatných. Zaspalo však na vavrínoch a zabudlo na inovácie.

Dnes produkuje skutočne tuctové smartfóny, ktoré sa od konkurencie v ničom výrazne neodlišujú. Už na februárovom MWC by pritom Sony malo predstaviť model Xperia XZ4.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.