Samsung Galaxy S10+ bude mať deravý displej a duálnu selfie kameru

Uvedenie novej vlajkovej loď kórejského Samsungu sa blíži a na webe sa tak objavila prvá živá fotografia nového modelu S10.

BARCELONA, SPAIN - MARCH 03: A logo sits illuminated outside the Samsung pavilion during the second day of the Mobile World Congress 2015 at the Fira Gran Via complex on March 3, 2015 in Barcelona, Spain. The annual Mobile World Congress hosts some of the wold's largest communication companies, with many unveiling their latest phones and wearables gadgets. (Photo by David Ramos/Getty Images)

Na snímke sa zrejme nachádza väčší model Galaxy S10+, ktorý je navyše v ochrannom puzdre. Nie je tak vidieť vzhľad pripravovaného top modelu.

Samsung predstaví nový top model už 20. februára v San Franciscu. Aj s fotografie je však zrejmé, že Samsung Galaxy S10+ nebude mať žiadny výrez v displeji. Samsung opak zvolil variantu „deravého displeja. V malom otvore v pravej hornej strane sa tak bude nachádzať duálna selfie kamera.

Pripravovaný Samsung Galaxy S10+

Pripravovaný Samsung Galaxy S10+

Nevýhodou tohto riešenia môže byť problém s fungovaním niektorých aplikácií a otázne je ako si s dierou v displeji poradí aj samotný Android.

V každom prípade do predstavenia novej vlajkovej lodi Samsungu ostáva ešte viac ako mesiac. Výrobcovia bežne testujú aj niekoľko variant smartfónov a tak sa nakoniec môže na pulty predajní dostať napríklad aj verzia s výrezom displeja podobne ako to má konkurenčný iPhone. Alebo sa môže Samsung rozhodnúť aj pre klasické riešenie bez akýchkoľvek experimentov aj keď to je veľmi málo pravdepodobné.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.