Samsung Galaxy S10

Follow
9.8

Úžasný

10

Užívateľské

Samsung Galaxy S10+ bude mať deravý displej a duálnu selfie kameru

Uvedenie novej vlajkovej loď kórejského Samsungu sa blíži a na webe sa tak objavila prvá živá fotografia nového modelu S10.

Na snímke sa zrejme nachádza väčší model Galaxy S10+, ktorý je navyše v ochrannom puzdre. Nie je tak vidieť vzhľad pripravovaného top modelu.

Samsung predstaví nový top model už 20. februára v San Franciscu. Aj s fotografie je však zrejmé, že Samsung Galaxy S10+ nebude mať žiadny výrez v displeji. Samsung opak zvolil variantu „deravého displeja. V malom otvore v pravej hornej strane sa tak bude nachádzať duálna selfie kamera.

Pripravovaný Samsung Galaxy S10+

Pripravovaný Samsung Galaxy S10+

Nevýhodou tohto riešenia môže byť problém s fungovaním niektorých aplikácií a otázne je ako si s dierou v displeji poradí aj samotný Android.

V každom prípade do predstavenia novej vlajkovej lodi Samsungu ostáva ešte viac ako mesiac. Výrobcovia bežne testujú aj niekoľko variant smartfónov a tak sa nakoniec môže na pulty predajní dostať napríklad aj verzia s výrezom displeja podobne ako to má konkurenčný iPhone. Alebo sa môže Samsung rozhodnúť aj pre klasické riešenie bez akýchkoľvek experimentov aj keď to je veľmi málo pravdepodobné.

1 Komentár

Pridať komentár

Vaša mailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.