Samsung Galaxy S10 a S10+ na oficiálnych snímkach

Samsungu sa zasa raz nepodarilo do poslednej chvíle utajiť podobu a niektoré funkcie nových vlajkových modelov S10 a S10+. Pozrite si oficiálne snímky a odhalené detaily.

Zo snímkou nových modelov S10 a S10+ sa dajú ľahko vyčítať aj niektoré parametre. Potvrdená je tak napríklad duálna kamera v prípade väčšieho modelu S10+. predná selfie kamera tak bude mať dve šošovky.

Sledujte skupiny: Samsung | Android

Obe zariadenia budú mať zároveň až trojitý fotoaparát. Zo zadnej strany sa tiež vytratí čítačka otlačkov prstov. Tá by mala byť v prípade oboch modelov integrovaná priamo do displeja.

Samsung Galaxy S10

Menší model S10 by mal mať 6,1 palcový displej s QHD rozlíšením. Hnacím motorom bude najnovšia generácia procesoru Exynos 9820. RAM pamäte by mala mať kapacitu 6 GB a interná pamäť zrejme 64 GB.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Dúfajme, že Samsung pri uvedení neurobí rovnakú chybu ako v prípade modelov Galaxy M20M10, ktoré majú starý Android 8.1 Oreo a použije najnovší Android 9.0 Pie.

Samsung Galaxy S10+

Rozmernejší model S10+ bude mať displej s uhlopriečkou 6,44 palca a rovnako s QHD rozlíšením. Rovnaký bude aj procesor aj veľkosť RAM pamäte.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Samsung by mal však predstaviť aj verziu S10+, ktorá bude mať displej s uhlopriečkou až 6,7 palca a bude podporovať aj 5G siete.

Diskusia na fóre: Samsung Galaxy S10 | Samsung Galaxy S10+

Oba smartfóny predstaví Samsung už 20. februára na akcii Samsung Unpacked, ktorá sa bude konať v San Franciscu.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.