Office pre macOS je dostupný aj cez App Store

Ešte pred pár rokmi zrejme nemysliteľná situácia – v obchode App Store pre macOS sú k dispozícii programy z balíka Office.

Microsoft v rámci obchodu s aplikáciami pre macOS sprístupnil na stiahnutie programy z balíka Office. K dispozícii sú programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote a OneDrive.

Sledujte skupiny: #macOS | #Microsoft | #Apple | #Office

Za programy neplatíte žiadny poplatok. Stiahnutie je bezplatné no po inštalácii je potrebné prihlásiť sa do svojho Microsoft účtu s platným predplatným Office 365. Aktivácia prebehne online a sprístupnia sa tak všetky funkcie balíka Office.

Programy z balíka Microsoft Office sú už oficiálne dostupné cez App Store pre počítače s macOS.

Programy z balíka Microsoft Office sú už oficiálne dostupné cez App Store pre počítače s macOS.

Doteraz museli majitelia počítačov so systémom macOS sťahovať inštalačné súbory z webu Microsoftu pre mnohých sa tak zjednoduší situácia. Dostupná tak bude ak aktualizácia priamo cez App Store.

Už dlhšiu dobu sú pritom programy balíka Office dostupné pre iPad a iPhone. Microsoft do budúcna plánuje mesačným predplatným spoplatniť aj samotný systém Windows pre domácnosti.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.