iOS 13 [Fanúšikovský koncept]

Apple tento rok predstaví nový systém iOS 13, ktorý by mohol priniesť napríklad tmavé téma. Majitelia počítačov s macOS ho môžu už nejaký ten mesiac využívať.

Od nového systému iOS sa však dá čakať oveľa viac. Posledná verzia iOS 12 veľké zmeny nepriniesla. Väčšinu nových funkcií si Apple nechal práve na trinástku.

Sledujte skupiny: Apple | iOS | iPhone | iPad

Na YouTube sa však už objavujú celkom zaujímavé koncepty čo nové by mohol systém iOS priniesť. Pozrite si jeden zo zaujímavých konceptov, ktorý by kľudne mohol byť inšpiráciou pre samotný Apple. Avšak až o pár mesiacov sa dozvieme čo nové iOS 13 vlastne prinesie.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.