Orange: vo vianočnej ponuke hardware aj zľavy a dáta navyše

Orange svojim zákazníkom na Vianoce prináša okrem značkových smartfónov aj ponuku technologických vychytávok za zvýhodnené ceny. So zľavou až do výšky 540 eur pod stromčekom potešia celú rodinu. Získať ich môžu nielen k balíkom služieb Love, ale aj pri aktivácii ktoréhokoľvek paušálu.

Darčeky pre celú rodinu

Smart televízor, herné konzoly, notebooky či smart hodinky a náramky. Všetky tieto zariadenia si môžu zákazníci pre seba alebo svojich blízkych zaobstarať pod vianočný stromček s bezkonkurenčnou dotáciou k vybraným službám od Orangeu.

Z ponuky Orangeu je zákazníkom k dispozícii Samsung 40″ Ultra HD Smart TV, certifikovaná 4K UHD TV s technológiou PurColour, uhlopriečkou 101 cm, herným režimom a množstvom ďalších funkcií. Plná cena bez dotácie: 580 eur

Zákazníci si môžu vybrať medzi zariadeniami Microsoft Xbox One S a Sony Playstation PS4. V ponuke nájdu Xbox One S s plnou podporou 4K videí z Blu-ray diskov. Tiež zvláda streamovanie obsahu z Amazon Videa alebo obľúbeného Netflixu. Plná cena bez dotácie: 280 eur

Pre fanúšikov hier je pripravená aj najpredávanejšia konzola na svete PlayStation 4, teraz ešte v tenšom vyhotovení a so strhujúcou grafikou HDR. Vďaka prvotriednemu hardvéru, bezkonkurenčnému obsahu a exkluzívnym funkciám je Sony PlayStation 4 najlepšou možnosťou, ako zažiť zábavu zajtrajška ešte dnes. Plná cena bez dotácie: 360 eur

Notebooky pre prácu aj zábavu

Notebook pod stromček sa zíde vždy či už študentom, biznismenom alebo milovníkom hier. Je len na zákazníkovi, či si vyberie kancelársky notebook Lenovo 110, vhodný na bežné využitie nielen v práci, ale aj v domácnosti (plná cena bez dotácie: 365 eur), multimediálny notebook Asus X541, ideálny na sledovanie filmov, počúvanie hudby a príležitostné hranie nenáročných hier (plná cena bez dotácie: 530 eur) alebo herný notebook Asus FX553, stvorený pre najnovšie herné tituly (plná cena bez dotácie: 1020 eur).

Smart hodinky a smart náramky

Orange si pre svojich zákazníkov pripravil aj bohatú ponuku smart hodiniek a smart náramkov. Na výber majú hneď z niekoľkých modelov:

inteligentné hodinky Samsung Gear S3 Frontier

  • plná cena bez dotácie: 399 eur

inteligentné hodinky Huawei Watch 2 Sport

  • plná cena bez dotácie: 299 eur

vodeodolný náramok, ktorý slúži aj ako handfree Huawei Talkband B3 black

  • plná cena bez dotácie: 139 eur

náramok v koženom prevedení, ktorý slúži aj ako handfree Huawei Talkband B3 coffee leather

  • plná cena bez dotácie: 169 eur

fitness náramok na bezdrôtový monitoring celodennej športovej aktivity Fitbit Charge 2

  • plná cena bez dotácie: 159 eur

fitness náramok na bezdrôtový monitor aktivít v štýlovom prevedení Fitbit Alta HR Rose gold

  • plná cena bez dotácie: 169,95 eur

Technologické vychytávky s balíkmi Love

Orange zákazníkom prizná dotáciu na ktorékoľvek z týchto zariadení. V prípade vopred nakombinovaných balíkov Love získava zákazník zľavu až v štvornásobnej výške mesačného poplatku za služby, na ktoré sa s balíkom a dodatočnými hlasovými paušálmi na 24 mesiacov zaviaže. Celková zľava pre jednu rodinu sa tak môže vyšplhať až na 540 eur.

Pre zákazníkov je v predvianočnom čase pripravená aj zvýhodnená cena hlasových paušálov Go Europe 32 €, ktoré si teraz môžu k balíkom Love dokúpiť za mesačný poplatok 20 eur (namiesto pôvodných 25 eur). Výška dotácie na zariadenia im napriek tomu bude priznaná v plnej výške 100 eur.

Navyše, prvých 1000 zákazníkov, ktorí si aktivujú balíky Love, dostanú od Orangeu darčekové poukážky v celkovej hodnote 100 eur, ktoré môžu využiť na vianočné nákupy v predajniach Martinus, Panta Rhei a Billa.

Zariadenia aj k hlasovým a dátovým paušálom

Zľavu na ktorékoľvek zariadenie z ponuky si môžu zákazníci uplatniť aj pri aktivácii hlasových paušálov Go Europe alebo dátových paušálov Go Data. V tomto prípade jej výška taktiež závisí od mesačného poplatku a násobí sa príslušným koeficientom, ktorý môže byť v štvornásobnej, päťnásobnej či šesťnásobnej výške mesačného paušálu.

Výška mesačného paušálu Koeficient
1 € – 24,99 € 4
25 € – 35 € 5
35,01 € a viac 6

Vianoce aj pre fanúšikov Orangeu na Facebooku

Smart televíziu, smart hodinky, notebook a hernú konzolu môžu pred Vianocami zákazníci Orangeu vyhrať aj v súťažiach na Facebooku Orange Slovensko. Stačí sledovať spomínanú sociálnu sieť a správne si tipnúť, v ktorom zo zabalených darčekov sa zariadenia skrývajú. Štyria šťastlivci sa môžu tešiť z niektorej z technologických vychytávok.

Prekvapenie pre najmenších s Prima Kids

Orange nezabúda ani na svojich najmenších zákazníkov. Ako hlavný partner detského hudobného projektu Spievankovo si pre nich pripravil malú pozornosť. Pri aktivácii špeciálneho detského profilu Prima Kids na novej alebo existujúcej Prima karte dostanú zákazníci v predajni Orangeu 15-percentnú zľavu na CD, DVD a hry Spievankovo podľa svojho výberu.

Prima Kids je prvá predplatená karta, s ktorou sa deti svojim rodičom vedia dovolať, aj keď sa im minie kredit. Navyše, so službou ESET Parental Control, ktorá ju súčasťou Prima Kids, majú prehľad, čo robí ich dieťa nielen v reálnom svete, ale aj v tom virtuálnom.

Vianočné nákupy z pohodlia domova

Zákazníci Orangeu môžu vianočnú nádielku vybaviť úplne bez stresov z pohodlia svojho domova cez e-shop. A pritom získajú ešte aj darček navyše v podobe mesačnej porcie 1 GB dát po celý rok zadarmo, bezplatného doručenia tovaru a zľavy až 70 eur na nový telefón.

Zdieľať tento článok
Vyjadrite svoj názor!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Displej Tvoje hodnotenie:05 RAM pamäť Tvoje hodnotenie:05 Procesor Tvoje hodnotenie:05 Fotoaparát Tvoje hodnotenie:05 Dáta Tvoje hodnotenie:05

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.