Má iPhone X problém s Bluetooth?

Má iPhone X problém s Bluetooth?

Apple to s novým iPhonom X nemá rozhodne jednoduché. Už po uvedení sa objavili prvé problémy a ich počet neustále narastá. Niekedy je to softwarový inokedy hardwarový problém.  Môže za tým byť aj nedostatočné testovanie nových smartfónov?

Problém s Bluetooth?

Nový iPhone X má za sebou problém s displejom, ktorý nefunguje v zime. V tomto prípade problém vyrieši softwarová aktualizácia. Druhý problém s displejom iPhonu X je už trocha väčší problém. Na displeji sa zobrazí nepríjemná zelená čiara – problém vyrieši len výmena za nové zariadenia.

Odporúčame: iPhone X má problém so zimou

Na internete sa však šíria informácie už o ďalšom probléme. Tento krát je to odpájanie iPhonu X od iných zariadení pripojených cez Bluetooth. Apple sa už tradične problémom stavia čelom a nič k nemu nehovorí. Má iPhone X problém s Bluetooth? Aj v tomto prípade pôjde zrejme o problém v iOS a odstráni ho jedna z ďalších aktualizácií iOS.

Odporúčame: iPhone X má ďalší problém s displejom

Nedostatočné testovanie

Problém nemá však len Apple. Niekoľko problémov má aj konkurenčný Pixel 2 XLPixel 2 od Google. Za problémami nových smartfónov môže byť aj nedostatočné testovanie nových smartfónov. Výrobcovia sa snažia urýchliť proces uvedenia nových smartfónov a vzhľadom na úniky informácií občas riskujú aj zmeny na poslednú chvíľu. Niekedy ide aj o reakciu na konkurenciu.

Odporúčame: Google sa snaží vyriešiť problémy modelov Pixel

Nedostatočné testovanie sa pomstilo napríklad kórejskému Samsungu minulý rok. Musel stiahnuť model Note 7 a to dokonca dva krát pre problémy s vybuchujúcou batériou. Pixel 2, Pixel 2 XL aj iPhone X majú niečo spoločné – sú to vlajkové lode. Apple aj Google tak mali vsadiť karty hlavne na dôkladné testovanie ako na úžasné novinky, ktoré majitelia nevyužijú lebo ich zariadenie nefunguje tak ako má.

Odporúčame: Ďalší výrobca dopláca na nedostatočné testovanie. Pixel 2 XL má problém s displejom

[poll id=“3″]

Pridať komentár

Vaša mailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.